GALERIA

 • DSC_5418[1].jpg

  KLUB

  Klub założony w 2002 roku to miejsce spotkań ludzi w różnym wieku, którzy bawią się przy dobrej muzyce, grze w bilard, grze w piłkarzyki, dart oraz porozmawiać ze sobą przy zimnym piwku lub ciepłej herbacie czy też kawie. W zakładce tej pokazujemy nasz klub oraz jego przemiany, jak wygląda dziś i jednocześnie jak wyglądał kiedyś. 

  więcej...

 • DSC_9817.jpg

  BILARD

  Bilard ma długą i bogatą historię rozciągającą się od jego powstania w XV wieku. Początkowo grało się na stole o wymiarach 1 do 2 ograniczonym bandami, z czasem wprowadzono łuzy, czyli dziury w stole. Od tej pory głównym celem rozgrywek było trafianie bilami do łuz.

  więcej...

 • LOST_OPEN_PARTY_26.02.2011_R_3[1].jpg

  SYLWESTER, KARNAWAŁ, WALENTYNKI, DZIEŃ KOBIET, URODZINY ITD.

  ANDRZEJKI, SYLWESTER, KARNAWAŁ, WALENTYNKI, DZIEŃ KOBIET, URODZINY oraz inne IMPREZY rganizowane przez klub.

  więcej...

 • DSC_2147[1].jpg

  PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

  Przedstawiamy niepowtarzalne miejsce, w którym możecie spędzić wspaniałe chwile w gronie rodziny i przyjaciół, a także urządzić niezapomniane przyjęcia wraz z najbliższymi, zarówno te mniej, jak i te bardziej kameralne.

  więcej...

 • Obraz1[3].png

  SZKOLENIA

  Klub Falcon to idealne miejsce do zorganizowania profesjonalnego i prestiżowego eventu firmowego, imprez biznesowych, pracowniczych oraz integracyjnych.

  więcej...

 • DSC_3422[1].jpg

  SPORT NA ŻYWO

  Najważniejsze wydarzenia sportowe.

  więcej...

 • DSC_9119.jpg

  KONCERTY

  Grasz w zespole, rozpiera Cię energia, masz muzyczną pasję i chciałbyś pokazać ją szerokiej publiczności? Proponujemy zespołom muzycznym zaprezentowanie swojej twórczości. Zadzwoń 32 296 4444.

  więcej...

 • KARAOKE_2010_1[2].jpg

  KARAOKE

  Klub Falcon organizuje spotkania z Karaoke zarówno dla uczestników zamkniętych spotkań okolicznościowych jak i całkowicie ogólnodostępne dla wszystkich klientów naszego klubu. Do dyspozycji jest ogromny ekran, ułatwiający czytanie tekstu piosenki.

  więcej...

 • BAR_OF_LEGENDS_2.jpg

  BAR OF LEGENDS 2013

  Impreza poświęcona popularnej grze komputerowej Bar of Legends.

  więcej...

 • DSC_7848.jpg

  JUWENALIA 2014

  W wielu miastach akademickich w te dni odbywa się symboliczne przekazanie studentom przez  prezydentów kluczy do bram miasta. Zabawa trwa zwykle przez szereg dni, w czasie których odbywają się imprezy kulturalno-sportowe, organizowane głównie przez i dla studentów.

  więcej...

 • MANEWRY_POETYCKIE_FALCON_BILARD_35[1].jpg

  MANEWRY POETYCKIE

  Celem klubu i Dąbrowskiej Brygady Poetyckiej jest promocja poezji współczesnej i współczesnych twórców w świadomości dorosłych i młodzieży. Chcemy rozbudzać i wspierać zainteresowanie poezją oraz integrować środowiska twórcze.

  więcej...

Facebook