Aktualności

I eliminacje do MP Amatorów
data dodania: 19/03/2013

Na starcie turnieju stanęło 33 zawodników, nie tylko Panów :)

1 miejsce - Maciej Iwan

2 miejsce - Jan Wierzchowski

3 miejsce - Leszek Drong i Darek Kidawa.

 

Zapraszamy do galerii zawodów.

 

 

 

5 Turniej GPF
data dodania: 17/02/2013

Piąty turniej eliminacyjny GPF 2013 należał do starych wyjadaczy. Spośród trzydziestu trzech zawodników i zawodniczek do finałowej czwórki dotarli Jerzy Regieli, Piotr Garus, Michał Szwed i Dariusz Kidawa. Nie po raz pierwszy finał rozegrali Regieli i Garus tym razem zwyciężył Jerzy Regieli Piotr Garus drugi Dariusz Kidawa i Michał Szwed miejsca trzecie. Kolejna eliminacja: 2013.02.20 ZAPRASZAMY!

 

 

4 Turniej GPF
data dodania: 12/02/2013

Czwarty turniej eliminacyjny rozegrany został w długo wyczekiwaną odmianę dziewięć bil. Pierwsza gra w tą odmianę przyniosła wiele niespodzianek i zaskakujących wyników. Z pośród dwudziestu dziewięciu zawodników najlepszymi okazali się Jan Wierzchowski - miejsce pierwsze, Dariusz Kidawa - miejsce drugie, Łukasz Jasek i Filip Kołtowski - miejsca trzecie. Następny turniej już 13.02 (środa). Zapraszamy .

 

 

3 Turniej GPF
data dodania: 03/02/2013

W ostatnią środę stycznia na turnieju zameldowało się aż 38 uczestników. Do finałowej czwórki dotarli Jerzy Regieli, Filip Kołtowski, Piotr Garus i Mariusz Gołdyn. W meczu o pierwsze miejsce Piotr Garus pokonał Filipa Kołtowskiego zgarniając osiemnaście punktów do rankingu. Miejsca trzecie dla Mariusza i Jerzego. Pula masters przekroczyła już tysiąc złotych!!

 

 

 

2 eliminacja GPF2013
data dodania: 28/01/2013

Druga eliminacja GPF2013 zgormadziła ponad trzydziestu pasjonatów sportu bilardowego. Pośród uczestników można było spotkać tak znane postaci śląskiego i zagłębiowskiego bilarda jak Adam Polak czy Jerzy Regieli. W Sosnowcu pojawił się także jeden z najbardziej obiecujących młodych talentów polskiego bilarda Wiktor Zieliński z Poznania. Wszyscy trzej wymienieni zawodnicy odegrali kluczową rolę w turnieju. Miejsce pierwsze po wspaniałej grze zajął Jerzy Regieli pozostawiając w pokonanym polu Wiktora Zielińskiego. Miejsca trzecie zajęli Adam Polak i Piotr Garus. Kolejna eliminacja już w środę 2013-01-30, nie może Cię tam zabraknąć!!!

 

 

 

Facebook