Aktualności

GPF 2013 zakończone
data dodania: 10/01/2014

Kolejny cykl turniejów GRAND PRIX „Falcon” zakończone.
W dniu 05.01.2014 odbył się podsumowujący całoroczne zmagania bilardzistów, Turniej ,,Masters Falcon 2013”. Do turnieju zakwalifikowało się 24 zawodników, którzy przez cały rok zmagali się w środowych turniejach GRAND PRIX i znaleźli się w czołówce rankingu.

W turnieju było kilka niespodzianek jedne na minus czyli : niezawiniona nieobecność mimo kwalifikacji Bogdana Wołkowskiego, siedemnaste miejsce Adama Van Der Coghena, Pawła Warykiewicza (który bardzo to przeżył) i dziewiąte miejsce Macieja Iwana, ale Panowie głowa do góry w tym roku będzie lepiej.
A na plus zaliczymy: dzielną postawę jedynej Pani w turnieju Beaty Humańskiej oraz trzynaste miejsce rezerwowego Dariusza Walczaka.

Trochę zawiódł Mariusz Gołdyn, który zajął piąte miejsce w Turnieju Masters, biorąc pod uwagę, że po zajęciu piątego miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Amatorów spodziewaliśmy się, że będzie wyżej.
Tak więc były wzloty i ,,mniejsze wzloty”, ale można chyba powiedzieć, że turnieje w klubie Falcon przyniosły zawodnikom wiele satysfakcji i zadowolenia.

A teraz lista nagrodzonych i wyniki Turnieju Masters Falcon 2013

Za ranking nagrody odebrali:
I Regieli
II Gołdyn
III Grzanka

Za 100%  frekwenjcę:
Beata Humańska
Rafał Tarasow
Dariusz Kidawa

Pani Beata dostała też nagrodę za to, że była jedyną kobietą zakwalifikowaną do Turnieju Masters Falcon 2013.

Ostateczne wyniki turnieju:

17-te miejsce :Beata Humańska, Adam Van Der Coghen, Roman Banasik, Artur Królczyk, Arkadiusz Baran, Paweł Warykiewicz, Łukasz Niedzielski, Rafał Tarasow
13-te miejsce :Łukasz Jasek, Dariusz Walczak, Dariusz Kidawa, Jakub Wołoszyk
9-te miejsce :Roman Urgacz, Michał Śliwka, Maciej Iwan, Michał Blachowski
5-te miejsce :Michał Pawlikowski, Jan Wierzchowski, Piotr Garus, Mariusz Gołdyn
3-cie miejsce : Filip Kołtowski, Michał Szwed
2-gie miejsce : Paweł Grzanka
1-wsze miejsce :Jerzy Regieli

Ps.
Pan Bogdan Wołkowski dostał nagrodę specjalną za to że zakwalifikował się do turnieju ale nie mógł w nim uczestniczyć ponieważ, w tym czasie zdobywał kolejny tytuł Mistrza Polski w Trickach Bilardowych. Gratulując zdobycia tytułu, równocześnie dziękujemy za to, że po obronie tytułu jeszcze zdążył nas odwiedzić.

Od dnia 15.01.2014 rozpoczynamy nowy cykl turniejów GRAND PRIX Falcon 2014. Serdecznie zapraszamy i życzymy wszystkim sukcesów.

 

 

Po ostatnim turnieju GPF2013
data dodania: 22/12/2013

 

Po zdominowaniu rankingu Jerzy Regieli mógł sobie pozwolić na nieobecność w dwóch ostatnich turniejach eliminacyjnych GPF2013, pomimo absenscji z liczbą 648 punktów i tak został zwycięzcą rankigu. Pod nieobecność Jerzego w ostatnim turnieju trofea podzielili między siebie: Maciej Iwan - miejsce pierwsze, Filip Kołtowski - miejsce drugie. Miejsca trzecie zajęli Arkadiusz Baran i Artur Królczyk. Zapraszamy wszystkich do kibicowania najlepszym dwudziestu czterem zawodnikom podczas turnieju MASTERS który zostanie rozegrany w dniu 2014-01-05!! Do zobaczenia!!!

 

 

 

Wyniki z GPF 13.11
data dodania: 18/11/2013

 

 W ubiegłym tygodniu swoją dominację w turniejach eliminacyjnych udowodnili trzej najlepsi zawodnicy zajmując lokaty zgodne z pozycjami z rankingu. Miejsce pierwsze Jerzy Regieli, który w finale pokonał Mariusza Gołdyna. Najniższe miejsca na podium zajęli Paweł Grzanka i Michał Chudecki. Cieszy wysoka forma Mariusza i Pawła, obaj już w najbliższy weekend będą reprezentować nasz klub w finałowym turnieju Mistrzostw Polski Amatorów!!!

 

 

 

Wyniki Bar of Legends
data dodania: 09/07/2013

 

Wyniki konkursu zorganizowanego na pierwszym Bar of Legends w Sosnowcu w klubie bilardowym FALCON.

Miejsce pierwsze - Dariusz Kleczko

Miejsce drugie - Sebastian Wilkosz

Miejsce trzecie - Piotr Krakowiak

Nagrody będą do odebrania w barze po okazaniu dowodu osobistego (lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość).

 

 

 

II eliminacje do MP Amatorów
data dodania: 29/04/2013

 

W drugim turnieju Eliminacji do Mistrzostw Polski Amatorów, zwyciężył , jak w poprzednim, Maciej Iwan. W finale pokonał Arka Barana. Na najnyższym stopniu podium zakończyli Paweł Warykiewicz i Leszek Drong. 

 

Zapraszamy na kolejne turnieje w klubie Falcon.

 

 

Facebook